HM58-1112V1R3LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM58-1112V1R3LF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1.3UH 17A 1.05 MOHM TH
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
HM58-1112V1R3LF specifikacijos
Dalies numeris HM58-1112V1R3LF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1.3UH 17A 1.05 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4324 pcs Duomenų lapas
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.453" W (11.00mm x 11.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM58
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1.3µH Shielded Inductor 17A 1.05 mOhm Radial
DC rezistorius (DCR) 1.05 mOhm Dabartinis įvertinimas 17A
Dabartinis - sodrumas 25A