HM36-13112R4LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM36-13112R4LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.4UH 16.5A 3.2 MOHM
Duomenų lapai: HM36-13112R4LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM36-13112R4LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM36-13112R4LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.4UH 16.5A 3.2 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4717 pcs Duomenų lapas HM36-13112R4LFTR13.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0504 (1311 Metric) Dydis / Matmenys 0.516" L x 0.441" W (13.10mm x 11.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM36
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0504 (1210 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.4µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.234" (5.95mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.4µH Shielded Inductor 16.5A 3.2 mOhm Max 0504 (1210 Metric)
DC rezistorius (DCR) 3.2 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 16.5A