HM28-25028LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM28-25028LF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas CMC 36MH 900MA 2LN TH
Duomenų lapai: HM28-25028LF.pdf
  • Pranešimas
HM28-25028LF specifikacijos
Dalies numeris HM28-25028LF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas CMC 36MH 900MA 2LN TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4501 pcs Duomenų lapas HM28-25028LF.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 1.181" L x 1.181" W (30.00mm x 30.00mm) Serija HM28
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Vertical, 4 PC Pin Darbinė temperatūra -
Linijų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Induktyvumas @ Dažnis 36mH @ 1kHz Aukštis (maks.) 0.984" (25.00mm)
Filtro tipas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 36mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 800 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 800 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 900mA Patvirtinimai -