HM17A-106820LF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM17A-106820LF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 82UH 1.3A 290 MOHM TH
Duomenų lapai: HM17A-106820LF.pdf
  • Pranešimas
HM17A-106820LF specifikacijos
Dalies numeris HM17A-106820LF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 82UH 1.3A 290 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5387 pcs Duomenų lapas HM17A-106820LF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM17A
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 82µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 82µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 290 mOhm Max Radial - 4 Leads
DC rezistorius (DCR) 290 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.3A