HM17A-1010102LF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM17A-1010102LF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1MH 530MA 1.7 OHM TH
Duomenų lapai: HM17A-1010102LF.pdf
  • Pranešimas
HM17A-1010102LF specifikacijos
Dalies numeris HM17A-1010102LF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1MH 530MA 1.7 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5487 pcs Duomenų lapas HM17A-1010102LF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM17A
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 1mH Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1mH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 1.7 Ohm Max Radial - 4 Leads
DC rezistorius (DCR) 1.7 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 530mA