HM17-855562LF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM17-855562LF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 5.6MH 110MA 26.8 OHM
Duomenų lapai: HM17-855562LF.pdf
  • Pranešimas
HM17-855562LF specifikacijos
Dalies numeris HM17-855562LF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 5.6MH 110MA 26.8 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4351 pcs Duomenų lapas HM17-855562LF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" Dia (7.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM17
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 5.6mH Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 5.6mH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 26.8 Ohm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 26.8 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 110mA