HM17-664820LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM17-664820LF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 82UH 660MA 390 MOHM TH
Duomenų lapai: HM17-664820LF.pdf
  • Pranešimas
HM17-664820LF specifikacijos
Dalies numeris HM17-664820LF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 82UH 660MA 390 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4235 pcs Duomenų lapas HM17-664820LF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM17
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 82µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 82µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 390 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 390 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 660mA