HM15-10220LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM15-10220LF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 1.5A 380 MOHM TH
Duomenų lapai: HM15-10220LF.pdf
  • Pranešimas
HM15-10220LF specifikacijos
Dalies numeris HM15-10220LF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 220UH 1.5A 380 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5537 pcs Duomenų lapas HM15-10220LF.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.700" L x 0.500" W (17.78mm x 12.70mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM15
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 220µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.700" (17.78mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 220µH Shielded Toroidal Inductor 1.5A 380 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 380 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.5A Dabartinis - sodrumas -