HA55L-3023163LF
TT ElectronicsTT Electronics
HA55L-3023163LF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HA55L-3023163LF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 16.3UH 37A 3.25 MOHM
Duomenų lapai: HA55L-3023163LF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HA55L-3023163LF specifikacijos
Dalies numeris HA55L-3023163LF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 16.3UH 37A 3.25 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9522 pcs Duomenų lapas HA55L-3023163LF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.181" L x 0.906" W (30.00mm x 23.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija HA55
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 987-1484
HA55L3023163LF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 16.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 16.3µH Shielded Wirewound Inductor 37A 3.25 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 3.25 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 37A Dabartinis - sodrumas 27A