GS-3-100-1502-F-LF
TT ElectronicsTT Electronics
GS-3-100-1502-F-LF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GS-3-100-1502-F-LF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES 15K OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: GS-3-100-1502-F-LF.pdf
  • Pranešimas
GS-3-100-1502-F-LF specifikacijos
Dalies numeris GS-3-100-1502-F-LF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES 15K OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4138 pcs Duomenų lapas GS-3-100-1502-F-LF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.224" Dia x 0.516" L (5.70mm x 13.10mm)
Serija GS-3 Atsparumas 15 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 989-1200-2
GS31001502FLF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film