D55342E07B8B25R
TT ElectronicsTT Electronics
D55342E07B8B25R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D55342E07B8B25R
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 8.25K OHM 0.1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: D55342E07B8B25R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
D55342E07B8B25R specifikacijos
Dalies numeris D55342E07B8B25R Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES SMD 8.25K OHM 0.1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 21354 pcs Duomenų lapas D55342E07B8B25R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Atsparumas 8.25 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 1217-1072-2
1217-1072-2-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.71mm) funkcijos Military, Moisture Resistant
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 8.25 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Kompozicija Thin Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D55342E07B8B06RWS
D55342E07B8B06RWS
Gamintojai: Vishay Dale
apibūdinimas: RES SMD 8.06K OHM 0.1% 1/4W 1206
Sandelyje: 17423 pcs
parsisiųsti: D55342E07B8B06RWS.pdf
RFQ
D55342E07B8B26RWS
D55342E07B8B26RWS
Gamintojai: Vishay Dale
apibūdinimas: RES SMD 8.26K OHM 0.1% 1/4W 1206
Sandelyje: 18506 pcs
parsisiųsti: D55342E07B8B26RWS.pdf
RFQ
D55342E07B8B25RWI
D55342E07B8B25RWI
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 8.25K OHM 0.1% 1/4W 1206