D55342E07B24B9R
TT ElectronicsTT Electronics
D55342E07B24B9R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D55342E07B24B9R
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 24.9K OHM 0.1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: D55342E07B24B9R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
D55342E07B24B9R specifikacijos
Dalies numeris D55342E07B24B9R Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES SMD 24.9K OHM 0.1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 12058 pcs Duomenų lapas D55342E07B24B9R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Atsparumas 24.9 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 1217-1032-1
1217-1032-1-MIL
PFC-W1206R-07-2492-B-1520
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.71mm) funkcijos Military, Moisture Resistant
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 24.9 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Kompozicija Thin Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D55342E07B24B9RWI
D55342E07B24B9RWI
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 24.9K OHM 0.1% 1/4W 1206
Sandelyje: 15205 pcs
parsisiųsti: D55342E07B24B9RWI.pdf
RFQ
D55342E07B24B0RT5
D55342E07B24B0RT5
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 24K OHM 0.1% 1/4W 1206
Sandelyje: 41483 pcs
parsisiųsti: D55342E07B24B0RT5.pdf
RFQ
D55342E07B24B3RWS
D55342E07B24B3RWS
apibūdinimas: RES SMD 24.3K OHM 0.1% 1/4W 1206
parsisiųsti: D55342E07B24B3RWS.pdf
D55342E07B24B9RT0
D55342E07B24B9RT0