UGF2004GHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
UGF2004GHC0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UGF2004GHC0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE ARRAY GP 200V ITO-220AB
Duomenų lapai: UGF2004GHC0G.pdf
  • Pranešimas
UGF2004GHC0G specifikacijos
Dalies numeris UGF2004GHC0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 200V ITO-220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 138925 pcs Duomenų lapas UGF2004GHC0G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 950mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 20ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 20A