UGF12JHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
UGF12JHC0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UGF12JHC0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 600V 12A ITO220AC
Duomenų lapai: UGF12JHC0G.pdf
  • Pranešimas
UGF12JHC0G specifikacijos
Dalies numeris UGF12JHC0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 12A ITO220AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101272 pcs Duomenų lapas UGF12JHC0G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 2V @ 12A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AC Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 20ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-2 Full Pack
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 600V 12A Through Hole ITO-220AC Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 12A Talpa @ Vr, F -