TSM60NB1R4CP ROG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM60NB1R4CP ROG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TSM60NB1R4CP ROG
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas MOSFET N-CHANNEL 600V 3A TO252
Duomenų lapai: TSM60NB1R4CP ROG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TSM60NB1R4CP ROG specifikacijos
Dalies numeris TSM60NB1R4CP ROG Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas MOSFET N-CHANNEL 600V 3A TO252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111765 pcs Duomenų lapas TSM60NB1R4CP ROG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-252, (D-Pak)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.4 Ohm @ 900mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 28.4W (Tc) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai TSM60NB1R4CP ROGCT
TSM60NB1R4CP ROGCT-ND
TSM60NB1R4CPROGCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 257.3pF @ 100V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 7.12nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 3A (Tc) 28.4W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 3A (Tc)