TSM048NB06LCR RLG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM048NB06LCR RLG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TSM048NB06LCR RLG
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas MOSFET SINGLE N-CHANNEL TRENCH
Duomenų lapai: TSM048NB06LCR RLG.pdf
  • Pranešimas
TSM048NB06LCR RLG specifikacijos
Dalies numeris TSM048NB06LCR RLG Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas MOSFET SINGLE N-CHANNEL TRENCH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 80826 pcs Duomenų lapas TSM048NB06LCR RLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDFN (5x6)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.8 mOhm @ 16A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 3.1W (Ta), 136W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerLDFN Kiti vardai TSM048NB06LCRRLGTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 6253pF @ 30V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 105nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V
Išsamus aprašymas N-Channel 60V 16A (Ta), 107A (Tc) 3.1W (Ta), 136W (Tc) Surface Mount 8-PDFN (5x6) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 16A (Ta), 107A (Tc)