TS35P07GHC2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS35P07GHC2G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TS35P07GHC2G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 35A TS-6P
Duomenų lapai: TS35P07GHC2G.pdf
  • Pranešimas
TS35P07GHC2G specifikacijos
Dalies numeris TS35P07GHC2G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 35A TS-6P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69489 pcs Duomenų lapas TS35P07GHC2G.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 17.5A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas TS-6P
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SIP, TS-6P Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Single Phase Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Through Hole TS-6P
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 1000V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 35A