TS25P06GHC2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS25P06GHC2G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TS25P06GHC2G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas BRIDGE RECT 1P 800V 25A TS-6P
Duomenų lapai: TS25P06GHC2G.pdf
  • Pranešimas
TS25P06GHC2G specifikacijos
Dalies numeris TS25P06GHC2G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas BRIDGE RECT 1P 800V 25A TS-6P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84510 pcs Duomenų lapas TS25P06GHC2G.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 800V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 25A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas TS-6P
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SIP, TS-6P Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Single Phase Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 800V Through Hole TS-6P
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 800V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 25A