TS10P01GHC2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS10P01GHC2G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TS10P01GHC2G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas BRIDGE RECT 1PHASE 50V 10A TS-6P
Duomenų lapai: TS10P01GHC2G.pdf
  • Pranešimas
TS10P01GHC2G specifikacijos
Dalies numeris TS10P01GHC2G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas BRIDGE RECT 1PHASE 50V 10A TS-6P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105878 pcs Duomenų lapas TS10P01GHC2G.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 50V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 10A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas TS-6P
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SIP, TS-6P Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Single Phase Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole TS-6P
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 50V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 10A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TS10P01G D2G
TS10P01G D2G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: BRIDGE RECT 1PHASE 50V 10A TS-6P