SS15LHRUG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SS15LHRUG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SS15LHRUG
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 50V 1A SUB SMA
Duomenų lapai: SS15LHRUG.pdf
  • Pranešimas
SS15LHRUG specifikacijos
Dalies numeris SS15LHRUG Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 50V 1A SUB SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1047257 pcs Duomenų lapas SS15LHRUG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 700mV @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 50V
Tiekėjo prietaisų paketas Sub SMA Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-219AB Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 50V 1A Surface Mount Sub SMA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 400µA @ 50V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A
Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SS15P3S-M3/86A
SS15P3S-M3/86A
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 15A TO277A
Sandelyje: 142526 pcs
parsisiųsti: SS15P3S-M3/86A.pdf
RFQ
SS15LHMTG
SS15LHMTG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 50V 1A SUB SMA
Sandelyje: 1235137 pcs
parsisiųsti: SS15LHMTG.pdf
RFQ
SS16 M2G
SS16 M2G
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO214AC