SMB10J17CA R5G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMB10J17CA R5G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMB10J17CA R5G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA
Duomenų lapai: SMB10J17CA R5G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
SMB10J17CA R5G specifikacijos
Dalies numeris SMB10J17CA R5G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 156269 pcs Duomenų lapas SMB10J17CA R5G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 17V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 27.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 18.9V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AA (SMB) Serija SMB10J
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1000W (1kW)
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai SMB10J17CA R5GCT
SMB10J17CA R5GCT-ND
SMB10J17CAR5GCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 36.2A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMB10J17AHR5G
SMB10J17AHR5G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA
Sandelyje: 318520 pcs
parsisiųsti: SMB10J17AHR5G.pdf
RFQ
SMB10J18-E3/5B
SMB10J18-E3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 32.2V DO214AA
Sandelyje: 5832 pcs
parsisiųsti: SMB10J18-E3/5B.pdf
RFQ
SMB10J17CA M4G
SMB10J17CA M4G
parsisiųsti: SMB10J17CA M4G.pdf
SMB10J17A-M3/5B
SMB10J17A-M3/5B
parsisiųsti: SMB10J17A-M3/5B.pdf
SMB10J17CAHR5G
SMB10J17CAHR5G
parsisiųsti: SMB10J17CAHR5G.pdf
SMB10J18-E3/52
SMB10J18-E3/52
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: TVS DIODE 18VWM 32.2VC SMB
parsisiųsti: SMB10J18-E3/52.pdf
SMB10J17CAHM4G
SMB10J17CAHM4G