SMB10J15A R5G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMB10J15A R5G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMB10J15A R5G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
Duomenų lapai: SMB10J15A R5G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
850 pcs
  • Pranešimas
SMB10J15A R5G specifikacijos
Dalies numeris SMB10J15A R5G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 335145 pcs Duomenų lapas SMB10J15A R5G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 15V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 24.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 16.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AA (SMB)
Serija SMB10J Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1000W (1kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMB10J15A R5GTR
SMB10J15A R5GTR-ND
SMB10J15AR5GTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 41A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMB10J15A-M3/5B
SMB10J15A-M3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
Sandelyje: 237851 pcs
parsisiųsti: SMB10J15A-M3/5B.pdf
RFQ
SMB10J15-E3/5B
SMB10J15-E3/5B
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 26.9V DO214AA
Sandelyje: 4724 pcs
parsisiųsti: SMB10J15-E3/5B.pdf
RFQ
SMB10J15A-E3/52
SMB10J15A-E3/52