SMB10J14CA R5G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMB10J14CA R5G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMB10J14CA R5G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
Duomenų lapai: SMB10J14CA R5G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
850 pcs
  • Pranešimas
SMB10J14CA R5G specifikacijos
Dalies numeris SMB10J14CA R5G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 303317 pcs Duomenų lapas SMB10J14CA R5G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 14V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 23.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 15.6V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AA (SMB) Serija SMB10J
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1000W (1kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai SMB10J14CA R5GTR
SMB10J14CA R5GTR-ND
SMB10J14CAR5GTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 43.1A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMB10J14CA M4G
SMB10J14CA M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA