SMB10J13CA R5G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMB10J13CA R5G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMB10J13CA R5G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 13V 21.5V DO214AA
Duomenų lapai: SMB10J13CA R5G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
SMB10J13CA R5G specifikacijos
Dalies numeris SMB10J13CA R5G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 13V 21.5V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144448 pcs Duomenų lapas SMB10J13CA R5G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 13V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 21.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 14.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AA (SMB) Serija SMB10J
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1000W (1kW)
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai SMB10J13CA R5GCT
SMB10J13CA R5GCT-ND
SMB10J13CAR5GCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 46.5A Talpa @ dažnumas -