SMB10J10A R5G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMB10J10A R5G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMB10J10A R5G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 10V 17V DO214AA
Duomenų lapai: SMB10J10A R5G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
850 pcs
  • Pranešimas
SMB10J10A R5G specifikacijos
Dalies numeris SMB10J10A R5G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 10V 17V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 371473 pcs Duomenų lapas SMB10J10A R5G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 10V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 17V
Įtampa - suskirstymas (min) 11.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AA (SMB)
Serija SMB10J Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1000W (1kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMB10J10A R5GTR
SMB10J10A R5GTR-ND
SMB10J10AR5GTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 58.8A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMB10J10AHR5G
SMB10J10AHR5G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 17V DO214AA