SMAJ18CA R3G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMAJ18CA R3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ18CA R3G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC
Duomenų lapai: SMAJ18CA R3G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMAJ18CA R3G specifikacijos
Dalies numeris SMAJ18CA R3G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 407767 pcs Duomenų lapas SMAJ18CA R3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA) Serija SMAJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAJ18CA R3GCT
SMAJ18CA R3GCT-ND
SMAJ18CAR3GCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 13.7A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ18CA-E3/61
SMAJ18CA-E3/61
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC
Sandelyje: 733900 pcs
parsisiųsti: SMAJ18CA-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ18CA
SMAJ18CA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 29.2V SMA
Sandelyje: 589034 pcs
parsisiųsti: SMAJ18CA.pdf
RFQ
SMAJ18CA-M3/61
SMAJ18CA-M3/61
parsisiųsti: SMAJ18CA-M3/61.pdf
SMAJ18CA-M3/5A
SMAJ18CA-M3/5A
parsisiųsti: SMAJ18CA-M3/5A.pdf
SMAJ18CA M2G
SMAJ18CA M2G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMAJ18CA M2G.pdf
SMAJ18CA
SMAJ18CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: SMAJ18CA.pdf
SMAJ18CA-13
SMAJ18CA-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMAJ18CA-13.pdf
SMAJ18CA-13-F
SMAJ18CA-13-F
parsisiųsti: SMAJ18CA-13-F.pdf
SMAJ18CA-E3/5A
SMAJ18CA-E3/5A
parsisiųsti: SMAJ18CA-E3/5A.pdf
SMAJ18CA
SMAJ18CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMAJ18CA.pdf
SMAJ18C-E3/61
SMAJ18C-E3/61
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 32.2V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ18C-E3/61.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus