SFF2004GHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SFF2004GHC0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFF2004GHC0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 200V 20A ITO220AB
Duomenų lapai: SFF2004GHC0G.pdf
  • Pranešimas
SFF2004GHC0G specifikacijos
Dalies numeris SFF2004GHC0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE GEN PURP 200V 20A ITO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125649 pcs Duomenų lapas SFF2004GHC0G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 975mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 200V 20A Through Hole ITO-220AB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 20A Talpa @ Vr, F 90pF @ 4V, 1MHz