SF2008GHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF2008GHC0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SF2008GHC0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 600V 20A TO220AB
Duomenų lapai: SF2008GHC0G.pdf
  • Pranešimas
SF2008GHC0G specifikacijos
Dalies numeris SF2008GHC0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 20A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 148146 pcs Duomenų lapas SF2008GHC0G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.7V @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 600V 20A Through Hole TO-220AB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 20A Talpa @ Vr, F 80pF @ 4V, 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SF2007/8 WH199
SF2007/8 WH199
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: SLEEVING 0.875" FBRGLSS 100=100'
Sandelyje: 5404 pcs
parsisiųsti: SF2007/8 WH199.pdf
RFQ
SF2008G C0G
SF2008G C0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 600V 20A TO220AB