SA85AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA85AHA0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA85AHA0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 85V 137V DO204AC
Duomenų lapai: SA85AHA0G.pdf
  • Pranešimas
SA85AHA0G specifikacijos
Dalies numeris SA85AHA0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 85V 137V DO204AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 968120 pcs Duomenų lapas SA85AHA0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 85V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 137V
Įtampa - suskirstymas (min) 94.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AC (DO-15)
Serija Automotive, AEC-Q101, SA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3.8A Talpa @ dažnumas -
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SA85AHR0G
SA85AHR0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V DO204AC
Sandelyje: 439494 pcs
parsisiųsti: SA85AHR0G.pdf
RFQ
SA85AHE3/73
SA85AHE3/73
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
Sandelyje: 310499 pcs
parsisiųsti: SA85AHE3/73.pdf
RFQ
SA85CA
SA85CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: SA85CA.pdf
SA85A
SA85A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V DO15
parsisiųsti: SA85A.pdf
SA85A-E3/73
SA85A-E3/73
parsisiųsti: SA85A-E3/73.pdf
SA85C
SA85C
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 143.85V DO204AC
parsisiųsti: SA85C.pdf
SA85A R0G
SA85A R0G
parsisiųsti: SA85A R0G.pdf
SA85A B0G
SA85A B0G
parsisiųsti: SA85A B0G.pdf
SA85A-E3/54
SA85A-E3/54
parsisiųsti: SA85A-E3/54.pdf
SA85AHE3/54
SA85AHE3/54
parsisiųsti: SA85AHE3/54.pdf
SA85A A0G
SA85A A0G
parsisiųsti: SA85A A0G.pdf
SA85AHB0G
SA85AHB0G
parsisiųsti: SA85AHB0G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus