SA75AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA75AHA0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA75AHA0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 75V 121V DO204AC
Duomenų lapai: SA75AHA0G.pdf
  • Pranešimas
SA75AHA0G specifikacijos
Dalies numeris SA75AHA0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 75V 121V DO204AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1001386 pcs Duomenų lapas SA75AHA0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 75V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 121V
Įtampa - suskirstymas (min) 83.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AC (DO-15)
Serija Automotive, AEC-Q101, SA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4.3A Talpa @ dažnumas -
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SA75AHR0G
SA75AHR0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 121V DO204AC
Sandelyje: 422386 pcs
parsisiųsti: SA75AHR0G.pdf
RFQ
SA75C
SA75C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 127.05V DO204AC
Sandelyje: 361474 pcs
parsisiųsti: SA75C.pdf
RFQ
SA75A-E3/73
SA75A-E3/73
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: SA75A-E3/73.pdf
SA75AHE3/54
SA75AHE3/54
parsisiųsti: SA75AHE3/54.pdf
SA75A A0G
SA75A A0G
parsisiųsti: SA75A A0G.pdf
SA75A-E3/1
SA75A-E3/1
parsisiųsti: SA75A-E3/1.pdf
SA75AHE3/73
SA75AHE3/73
parsisiųsti: SA75AHE3/73.pdf
SA75A B0G
SA75A B0G
parsisiųsti: SA75A B0G.pdf
SA75AHB0G
SA75AHB0G
parsisiųsti: SA75AHB0G.pdf
SA75A R0G
SA75A R0G
parsisiųsti: SA75A R0G.pdf
SA75A-E3/54
SA75A-E3/54
parsisiųsti: SA75A-E3/54.pdf
SA75CA
SA75CA
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 121V DO15
parsisiųsti: SA75CA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus