SA64AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA64AHA0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA64AHA0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 64V 103V DO204AC
Duomenų lapai: SA64AHA0G.pdf
  • Pranešimas
SA64AHA0G specifikacijos
Dalies numeris SA64AHA0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 64V 103V DO204AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 917841 pcs Duomenų lapas SA64AHA0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 64V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 103V
Įtampa - suskirstymas (min) 71.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AC (DO-15)
Serija Automotive, AEC-Q101, SA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5A Talpa @ dažnumas -
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SA64A-E3/73
SA64A-E3/73
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 64V 103V DO204AC
Sandelyje: 271695 pcs
parsisiųsti: SA64A-E3/73.pdf
RFQ
SA64AHR0G
SA64AHR0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
Sandelyje: 493378 pcs
parsisiųsti: SA64AHR0G.pdf
RFQ
SA64A A0G
SA64A A0G