SA48AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA48AHB0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA48AHB0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 48V 77.4V DO204AC
Duomenų lapai: SA48AHB0G.pdf
  • Pranešimas
SA48AHB0G specifikacijos
Dalies numeris SA48AHB0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 48V 77.4V DO204AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 897335 pcs Duomenų lapas SA48AHB0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 48V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 53.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AC (DO-15)
Serija Automotive, AEC-Q101, SA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.7A Talpa @ dažnumas -
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SA48CA
SA48CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.4V DO204AC
Sandelyje: 275345 pcs
parsisiųsti: SA48CA.pdf
RFQ
SA48A-E3/73
SA48A-E3/73
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
Sandelyje: 286372 pcs
parsisiųsti: SA48A-E3/73.pdf
RFQ
SA48A B0G
SA48A B0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SA48A B0G.pdf
SA48AHA0G
SA48AHA0G
parsisiųsti: SA48AHA0G.pdf
SA48AHE3/54
SA48AHE3/54
parsisiųsti: SA48AHE3/54.pdf
SA48A R0G
SA48A R0G
parsisiųsti: SA48A R0G.pdf
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.4V DO15
parsisiųsti: SA48CA.pdf
SA48AHE3/73
SA48AHE3/73
parsisiųsti: SA48AHE3/73.pdf
SA48AG
SA48AG
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.4V AXIAL
parsisiųsti: SA48AG.pdf
SA48C
SA48C
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 81.27V DO204AC
parsisiųsti: SA48C.pdf
SA48AHR0G
SA48AHR0G