SA45AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA45AHB0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA45AHB0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC
Duomenų lapai: SA45AHB0G.pdf
  • Pranešimas
SA45AHB0G specifikacijos
Dalies numeris SA45AHB0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 893126 pcs Duomenų lapas SA45AHB0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 45V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 72.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 50V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AC (DO-15)
Serija Automotive, AEC-Q101, SA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 7.2A Talpa @ dažnumas -
Susiję produktai
SA45A R0G
SA45A R0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC