SA17AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA17AHB0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA17AHB0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 17V 27.7V DO204AC
Duomenų lapai: SA17AHB0G.pdf
  • Pranešimas
SA17AHB0G specifikacijos
Dalies numeris SA17AHB0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 17V 27.7V DO204AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 952188 pcs Duomenų lapas SA17AHB0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 17V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 27.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 18.9V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AC (DO-15)
Serija Automotive, AEC-Q101, SA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 19A Talpa @ dažnumas -
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SA17A R0G
SA17A R0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 17V 27.7V DO204AC
Sandelyje: 522805 pcs
parsisiųsti: SA17A R0G.pdf
RFQ
SA17AHE3/54
SA17AHE3/54
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 17V 27.6V DO204AC
Sandelyje: 281180 pcs
parsisiųsti: SA17AHE3/54.pdf
RFQ
SA17A A0G
SA17A A0G
parsisiųsti: SA17A A0G.pdf
SA17ARL
SA17ARL
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 17V 27.6V AXIAL
parsisiųsti: SA17ARL.pdf
SA17A B0G
SA17A B0G