S12MCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S12MCHR7G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S12MCHR7G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 1KV 12A DO214AB
Duomenų lapai: S12MCHR7G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
850 pcs
  • Pranešimas
S12MCHR7G specifikacijos
Dalies numeris S12MCHR7G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE GEN PURP 1KV 12A DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 420448 pcs Duomenų lapas S12MCHR7G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 12A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1000V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMC) Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai S12MCHR7GTR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 1000V 12A Surface Mount DO-214AB (SMC) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 1000V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 12A Talpa @ Vr, F 78pF @ 4V, 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S12ME1FY
S12ME1FY
Gamintojai: Sharp Microelectronics
apibūdinimas: OPTOISOLATOR 4KV SCR 6DIP
Sandelyje: 5312 pcs
parsisiųsti: S12ME1FY.pdf
RFQ
S12MC M6G
S12MC M6G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 12A DO214AB
Sandelyje: 286302 pcs
parsisiųsti: S12MC M6G.pdf
RFQ
S12M
S12M
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1000V 12A DO4
parsisiųsti: S12M.pdf
S12MC R7G
S12MC R7G
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1KV 12A DO214AB
parsisiųsti: S12MC R7G.pdf
S12VR32EVB
S12VR32EVB
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: EVALUATION BOARD FOR S12VR32EVB
parsisiųsti:
S12MC V7G
S12MC V7G
parsisiųsti: S12MC V7G.pdf
S12Q
S12Q
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1200V 12A DO4
parsisiųsti: S12Q.pdf
S12MCHM6G
S12MCHM6G
parsisiųsti: S12MCHM6G.pdf
S12MC V6G
S12MC V6G
parsisiųsti: S12MC V6G.pdf
S12QR
S12QR
apibūdinimas: DIODE GEN PURP REV 1.2KV 12A DO4
parsisiųsti: S12QR.pdf
S12MD3
S12MD3
apibūdinimas: OPTOISOLATOR 1.5KV SCR 8DIP
parsisiųsti: S12MD3.pdf
S12MR
S12MR
apibūdinimas: DIODE GEN PURP REV 1KV 12A DO4
parsisiųsti: S12MR.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus