S10MCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S10MCHR7G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S10MCHR7G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 10A DO214AB
Duomenų lapai: S10MCHR7G.pdf
  • Pranešimas
S10MCHR7G specifikacijos
Dalies numeris S10MCHR7G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE GEN PURP 10A DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 272642 pcs Duomenų lapas S10MCHR7G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 10A Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMC)
Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 10A Surface Mount DO-214AB (SMC) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 1000V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 10A Talpa @ Vr, F 60pF @ 4V, 1MHz