MBRF5200HC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBRF5200HC0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF5200HC0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 5A ITO220AC
Duomenų lapai: MBRF5200HC0G.pdf
  • Pranešimas
MBRF5200HC0G specifikacijos
Dalies numeris MBRF5200HC0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 5A ITO220AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187272 pcs Duomenų lapas MBRF5200HC0G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.02V @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AC Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Full Pack Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 200V 5A Through Hole ITO-220AC
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 5A