MBRF10100CTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBRF10100CTHC0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF10100CTHC0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB
Duomenų lapai: MBRF10100CTHC0G.pdf
  • Pranešimas
MBRF10100CTHC0G specifikacijos
Dalies numeris MBRF10100CTHC0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 169552 pcs Duomenų lapas MBRF10100CTHC0G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 950mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A