MBR7100HC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR7100HC0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR7100HC0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 7.5A TO220AC
Duomenų lapai: MBR7100HC0G.pdf
  • Pranešimas
MBR7100HC0G specifikacijos
Dalies numeris MBR7100HC0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 7.5A TO220AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 184197 pcs Duomenų lapas MBR7100HC0G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 7.5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AC Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 7.5A Through Hole TO-220AC
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 7.5A
Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR730
MBR730
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 7.5A TO220AC
Sandelyje: 5260 pcs
parsisiųsti: MBR730.pdf
RFQ
MBR7030WT
MBR7030WT
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO247
Sandelyje: 4391 pcs
parsisiųsti: MBR7030WT.pdf
RFQ
MBR7030WTG
MBR7030WTG
parsisiųsti: MBR7030WTG.pdf
MBR735
MBR735
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 35V 7.5A TO220AC
parsisiųsti: MBR735.pdf
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions