GP1004HC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
GP1004HC0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GP1004HC0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE ARRAY GP 400V 10A TO220AB
Duomenų lapai: GP1004HC0G.pdf
  • Pranešimas
GP1004HC0G specifikacijos
Dalies numeris GP1004HC0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 400V 10A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 231068 pcs Duomenų lapas GP1004HC0G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 400V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 10A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 400V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GP1002 C0G
GP1002 C0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ARRAY GP 100V 10A TO220AB
Sandelyje: 261395 pcs
parsisiųsti: GP1002 C0G.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE ARRAY GP 10A TO220AB
Sandelyje: 255771 pcs
parsisiųsti: GP1007 C0G.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE ARRAY GP 600V 10A TO220AB
apibūdinimas: DIODE ARRAY GP 800V 10A TO220AB