ES15JLWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
ES15JLWHRVG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ES15JLWHRVG
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE, SUPER FAST
Duomenų lapai: ES15JLWHRVG.pdf
  • Pranešimas
ES15JLWHRVG specifikacijos
Dalies numeris ES15JLWHRVG Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE, SUPER FAST "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 554517 pcs Duomenų lapas ES15JLWHRVG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.7V @ 1.5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123W Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Paketas / dėžutė SOD-123W Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 600V 1.5A Surface Mount SOD-123W Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1.5A Talpa @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ES1601-9ER
ES1601-9ER
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: DC/DC CONVERTER 24V 96W