ABS15MHREG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
ABS15MHREG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ABS15MHREG
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 1.5A ABS
Duomenų lapai: ABS15MHREG.pdf
  • Pranešimas
ABS15MHREG specifikacijos
Dalies numeris ABS15MHREG Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 1.5A ABS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 599154 pcs Duomenų lapas ABS15MHREG.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 1.5A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas ABS
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, Gull Wing Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Single Phase Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Surface Mount ABS
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 1000V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1.5A