1.5KE47CA R0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1.5KE47CA R0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE47CA R0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201
Duomenų lapai: 1.5KE47CA R0G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1.5KE47CA R0G specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE47CA R0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 115418 pcs Duomenų lapas 1.5KE47CA R0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40.2V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 64.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-201 Serija 1.5KE
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai 1.5KE47CA R0GCT
1.5KE47CA R0GCT-ND
1.5KE47CAR0GCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 24A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Susiję produktai
1.5KE47CA-E3/51
1.5KE47CA-E3/51
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 40.2V 64.8V 1.5KE
Sandelyje: 93208 pcs
parsisiųsti: 1.5KE47CA-E3/51.pdf
RFQ
1.5KE47CA-B
1.5KE47CA-B
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201
Sandelyje: 87309 pcs
parsisiųsti: 1.5KE47CA-B.pdf
RFQ
1.5KE47C-E3/73
1.5KE47C-E3/73
apibūdinimas: TVS DIODE 38.1V 67.8V 1.5KE
parsisiųsti: 1.5KE47C-E3/73.pdf
1.5KE47CA
1.5KE47CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 40.2V 64.8V CASE-1
parsisiųsti: 1.5KE47CA.pdf
1.5KE47CA-B
1.5KE47CA-B
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 40.2VWM 64.8VC AXIAL
parsisiųsti: 1.5KE47CA-B.pdf
1.5KE47C-E3/54
1.5KE47C-E3/54
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: TVS DIODE 38.1VWM 67.8VC 1.5KE
parsisiųsti: 1.5KE47C-E3/54.pdf
1.5KE47CA-E3/73
1.5KE47CA-E3/73
parsisiųsti: 1.5KE47CA-E3/73.pdf
1.5KE47CA A0G
1.5KE47CA A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: 1.5KE47CA A0G.pdf
1.5KE47CA-T
1.5KE47CA-T
parsisiųsti: 1.5KE47CA-T.pdf
1.5KE47CA-E3/54
1.5KE47CA-E3/54
parsisiųsti: 1.5KE47CA-E3/54.pdf
1.5KE47CA
1.5KE47CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: 1.5KE47CA.pdf
1.5KE47CA B0G
1.5KE47CA B0G
parsisiųsti: 1.5KE47CA B0G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus