1.5KE400CA R0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1.5KE400CA R0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE400CA R0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 342V 548V DO201
Duomenų lapai: 1.5KE400CA R0G.pdf
  • Pranešimas
1.5KE400CA R0G specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE400CA R0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 342V 548V DO201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125866 pcs Duomenų lapas 1.5KE400CA R0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 342V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 548V
Įtampa - suskirstymas (min) 380V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-201 Serija 1.5KE
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai 1.5KE400CA R0G-ND
1.5KE400CA R0GTR
1.5KE400CA R0GTR-ND
1.5KE400CAR0GTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.8A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1.5KE400CA-E3/51
1.5KE400CA-E3/51
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 342V 548V 1.5KE
Sandelyje: 5590 pcs
parsisiųsti: 1.5KE400CA-E3/51.pdf
RFQ
1.5KE400C-E3/54
1.5KE400C-E3/54
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: TVS DIODE 324VWM 574VC 1.5KE
Sandelyje: 4192 pcs
parsisiųsti: 1.5KE400C-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE400CA
1.5KE400CA
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: TVS DIODE 342V 706V DO201
parsisiųsti: 1.5KE400CA.pdf
1.5KE400CA B0G
1.5KE400CA B0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 342V 548V DO201
parsisiųsti: 1.5KE400CA B0G.pdf
1.5KE400CA-B
1.5KE400CA-B
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 342VWM 548VC AXIAL
parsisiųsti: 1.5KE400CA-B.pdf
1.5KE400CA
1.5KE400CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: 1.5KE400CA.pdf
1.5KE400CA A0G
1.5KE400CA A0G
parsisiųsti: 1.5KE400CA A0G.pdf
1.5KE400CA-T
1.5KE400CA-T
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: 1.5KE400CA-T.pdf
1.5KE400CA-E3/73
1.5KE400CA-E3/73
parsisiųsti: 1.5KE400CA-E3/73.pdf
1.5KE400C-E3/73
1.5KE400C-E3/73
apibūdinimas: TVS DIODE 324V 574V 1.5KE
parsisiųsti: 1.5KE400C-E3/73.pdf
1.5KE400CA-E3/54
1.5KE400CA-E3/54
parsisiųsti: 1.5KE400CA-E3/54.pdf
1.5KE400CA-B
1.5KE400CA-B
parsisiųsti: 1.5KE400CA-B.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus