1.5KE300A R0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1.5KE300A R0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE300A R0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas TVS DIODE 256V 414V DO201
Duomenų lapai: 1.5KE300A R0G.pdf
  • Pranešimas
1.5KE300A R0G specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE300A R0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas TVS DIODE 256V 414V DO201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 206066 pcs Duomenų lapas 1.5KE300A R0G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 256V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 414V
Įtampa - suskirstymas (min) 285V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-201
Serija 1.5KE Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai 1.5KE300A R0GTR
1.5KE300A R0GTR-ND
1.5KE300AR0GTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3.8A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1.5KE300A
1.5KE300A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 256V 414V DO201
Sandelyje: 192631 pcs
parsisiųsti: 1.5KE300A.pdf
RFQ
1.5KE300A-B
1.5KE300A-B
Gamintojai: Diodes Incorporated
Sandelyje: 71671 pcs
parsisiųsti: 1.5KE300A-B.pdf
RFQ
1.5KE300A-B
1.5KE300A-B
parsisiųsti: 1.5KE300A-B.pdf
1.5KE300A-E3/54
1.5KE300A-E3/54
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 256V 414V 1.5KE
parsisiųsti: 1.5KE300A-E3/54.pdf
1.5KE300A-G
1.5KE300A-G
Gamintojai: Comchip Technology
parsisiųsti: 1.5KE300A-G.pdf
1.5KE30-B
1.5KE30-B
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 25.6VWM 43.47VC AXIAL
parsisiųsti: 1.5KE30-B.pdf
1.5KE300
1.5KE300
apibūdinimas: TVS DIODE 256V 434.7V DO201
parsisiųsti: 1.5KE300.pdf
1.5KE300A
1.5KE300A
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: TVS DIODE 256V 529V DO201
parsisiųsti: 1.5KE300A.pdf
1.5KE300A-E3/73
1.5KE300A-E3/73
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: TVS DIODE 256VWM 414VC 1.5KE
parsisiųsti: 1.5KE300A-E3/73.pdf
1.5KE300A-T
1.5KE300A-T