THL 20-2411WI
TRACO PowerTRACO Power
THL 20-2411WI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: THL 20-2411WI
Gamintojas / Gamintojas: TRACO Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V
Duomenų lapai: THL 20-2411WI.pdf
  • Pranešimas
THL 20-2411WI specifikacijos
Dalies numeris THL 20-2411WI Gamintojas TRACO Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2922 pcs Duomenų lapas THL 20-2411WI.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija THL 20WI Galia (vatais) 20W
Paketas / dėžutė 6-DIP Module Kiti vardai 1951-2270
Darbinė temperatūra -40°C ~ 75°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos SCP Efektyvumas 89%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4A