THD 12-2412WI
TRACO PowerTRACO Power
THD 12-2412WI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: THD 12-2412WI
Gamintojas / Gamintojas: TRACO Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V
Duomenų lapai: THD 12-2412WI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
THD 12-2412WI specifikacijos
Dalies numeris THD 12-2412WI Gamintojas TRACO Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3591 pcs Duomenų lapas THD 12-2412WI.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija THD 12WI Galia (vatais) 12W
Paketas / dėžutė 24-DIP Module, 8 Leads Kiti vardai 1951-2252
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 85%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
THD 12-2422WI
THD 12-2422WI
Gamintojai: TRACO Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-12V
Sandelyje: 3759 pcs
parsisiųsti: THD 12-2422WI.pdf
RFQ
THD 12-2410
THD 12-2410
Gamintojai: TRACO Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V
Sandelyje: 3455 pcs
parsisiųsti: THD 12-2410.pdf
RFQ
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-15V
parsisiųsti: THD 12-2423.pdf
parsisiųsti: THD 12-2413WI.pdf
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 18W
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5.1V
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-5V 12W
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus