TEN 40-2412WI
TRACO PowerTRACO Power
TEN 40-2412WI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TEN 40-2412WI
Gamintojas / Gamintojas: TRACO Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V
Duomenų lapai: TEN 40-2412WI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
TEN 40-2412WI specifikacijos
Dalies numeris TEN 40-2412WI Gamintojas TRACO Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1330 pcs Duomenų lapas TEN 40-2412WI.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.10" W x 0.40" H (50.8mm x 27.9mm x 10.2mm)
Serija TEN 40WI Galia (vatais) 40W
Paketas / dėžutė 8-DIP Module Kiti vardai 1951-2177
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.35A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.35A