ZWS300BAF24/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS300BAF24/R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZWS300BAF24/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 300W
Duomenų lapai: 1.ZWS300BAF24/R.pdf2.ZWS300BAF24/R.pdf3.ZWS300BAF24/R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 511 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 511 pcs
  • Pranešimas
ZWS300BAF24/R specifikacijos
Dalies numeris ZWS300BAF24/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 511 pcs Duomenų lapas 1.ZWS300BAF24/R.pdf2.ZWS300BAF24/R.pdf3.ZWS300BAF24/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 7.09" L x 3.31" W x 1.65" H (180.0mm x 84.0mm x 42.0mm)
Serija ZWS300BAF Galia (vatais) 300W (336W Forced Air)
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 85 ~ 265 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A Patvirtinimai CE, cURus, TUV
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
ZWS300BAF15/TL
ZWS300BAF15/TL
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 300W
Sandelyje: 500 pcs
parsisiųsti: ZWS300BAF15/TL.pdf
RFQ
ZWS300BAF24/A
ZWS300BAF24/A
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 300W
Sandelyje: 462 pcs
parsisiųsti: ZWS300BAF24/A.pdf
RFQ
ZWS300BAF24
ZWS300BAF24