ZWS240BP24/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZWS240BP24/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas SWITCHING POWER SUPPLIES
Duomenų lapai: 1.ZWS240BP24/R.pdf2.ZWS240BP24/R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 445 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 445 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ZWS240BP24/R specifikacijos
Dalies numeris ZWS240BP24/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
Galimas kiekis 445 pcs Duomenų lapas 1.ZWS240BP24/R.pdf2.ZWS240BP24/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 8.74" L x 3.74" W x 1.65" H (222.0mm x 95.0mm x 42.0mm)
Serija ZWS-BP Galia (vatais) 240W
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 265 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Patvirtinimai CE